Facebook ile Bağlan
0232 438 8465

Teslimat

Montajlı Siparişlerde 

Siparişiniz onaylanınca  müşteri hizmetleri sizinle bağlantı kuracak ve ölçü için randevu alacaktır. Montaj ise en geç 15 iş günü içinde yine randevulaşılan tarihte  tamamlanacaktır. Montaj bitiminde ürünleri kontrol ettikten sonra teslim tutanağını imzalayınız.

Ürünlerimiz siparişe göre üretildiği  için, iade mümkün değildir. Ölçü alınana kadar siparişlerinizde değişiklik yapabilir ve bunu mail yoluyla bize bildirebilir ve yeni sözleşme yapılmasını isteyebilirsiniz. Eğer müsaitseniz alımı showroomda ürünleri görerek de yapabilirsiniz.

Ürünler, kullanılan aksesuarlar ve detaylı tüm bilgiler sitemizde mevcuttur.

Montajsız  Siparişlerde

Kapılar Fabrika teslimi olup, hızlı gönderim işareti olan ürünler 10 gün içinde      diğer ürünler ise 15 gün içinde teslime hazır hale geleceklerdir. Siparişin başlama tarihi, eğer bilgilerde    mail ile gönderilecek bilgi varsa, gönderildiği günden itibaren başlar. Bilgi gönderinizden sonra teyid        maili gelmezse iletişime geçiniz. Ürünlerinizi fabrikadan kontrol ederek teslim alınız. Ürünlerimiz siparişe ve ölçüye göre üretildiğinden iade etmeniz mümkün değildir. 

Siparişlerinizin  üretimi  işaretlediğiniz seçeneklere göre yapılacağından bu konuya hassaiyet göstermenizi özellikle bildiririz. Anlaşılamayn durumlarda müşteri temsilcimizle bağlantı kurup bilgi alarak siparişi girebilirsiniz. Aksi halde  yanlış ürün almış olursunuz.

 kapimarket.gmail.com  

 0232 487 74 75